HAYAL GÜCÜNÜZÜ ATEŞLEYİN!
Bölgeniz: HOUSTON, TX Değiştir
Size en yakın Mad Science:
Mad Science of Houston Devam
Mad Science of Austin & San Antonio Devam
Bölgeniz: HOUSTON, TX  


Can't find your location? Contact the head office for help.
Sign up for our newsletter!
Special event demonstration
Workshop digestion

Work For Us

 

Yüksek ögreniminizi ek gelir ile tamamlamak ister misiniz?  

 

Yaratici, eglenceli ve neseli bir ortamda çocuklarla beraber çalismak ister misiniz? 

 

 

EDUCA ülkemize, yenilikçi bir yatirim kazandirmakta ve genç egitimci agirlikli is gücünün gelismesini desteklemektedir. Öncelikli eleman ihtiyacimiz olarak, part-time çalisacak Mad Science egitmenleri (uzman ögreticileri) ariyoruz.

Egitmenler 19–24 yas grubu, Ingilizce ’ye egitim kitapçiklarini okuyup anlayabilecek kadar hâkim, üniversite ögrencisi, sabika kaydi bulunmayan, saglik raporu olan pediatrik açidan 3–12 yas grubu çocuklar ile olmaktan keyif alabilecek çalismaya merakli gençlerimiz arasindan seçilecektir. Egitim sonrasi sinavda basarili olanlar etkinlik vermeye Egitmen olarak yetkili kilinacaktir.

Etkinlikler, hafta içi sabah veya ögleden sonra okul saatleri içerisinde veya okul bitis saatleri sonrasindadir.Hafta sonu etkinliklerimiz ise sabah veya ögleden sonralari yapilir.Bir etkinlik süresi ortalama bir saattir.

Yas günü programlari ise genellikle hafta sonlari verilir. Gold Parti programi 1 saat süreli, Premium parti programimiz ise 1 saat 45 dakika süreli olup, parti sahibi Velinin tercihine göre parti programimiz belirlenen yer ve saatte yapilir (Genelde ögleden sonralari tercih edilir).

Basvuran adaylarin hafta içi ve/veya hafta sonu çalisma tercihlerini net olarak belirtmeleri istenir.

Ücretlendirme etkinlik ve saat basi olarak yapilir ve bu ücrete ulasim bedeli dahil degildir. Adaylar arasinda kendi araci veya ehliyeti olanlara öncelik verilecektir.

Basvurular sadece asagidaki link üzerinden yapilmaktadir. Adaylarin ilisikte yer alan Türkçe/Ingilizce basvuru formunu doldurup göndermelerini rica ederiz. 

Hemen Basvuru Için 


MAD SCIENCE ILE ÖGRENMEK ZEVKTIR!

 

                        

 

 

 

Check out ourIn-Class Workshops
Mobil Sürüm | Gizlilik Politikası | Şartlar Ve Koşullar LEGO®, the LEGO® logo, the Minifigure, MINDSTORMS® and LEGOLAND® are trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site. Telif Hakkı © 2019 Mad Science Group Inc. - Tüm Hakkı Saklıdır
8360 Bougainville Street, Suite 201, Montreal, Quebec, Canada, H4P 2G1